Wyprawa do Indii luty-marzec 2016

Organizujemy wyprawę do Indii, przełom lutego i marca 2016 roku.
Szukamy chętnych przeżyć niezapomnianą przygodę.

Indie – kraj a w zasadzie subkontynent położony w południowej Azji. Po Chinach największe państwo tamtego regionu. Tak rozległy kraj, że przejechanie z jednego krańca na drugi zajmuje kilka dni, odległość z Kaszmiru do Przylądka Kochin to wyprawa tak jak pokonanie odległości z Warszawy do Lizbony. Pokonując odcinek w Europie przejedziemy przez kilka krajów odmiennych od siebie kulturowo, geograficznie i historycznie. Podobnie przemierzając indyjskie stany, okręgi podróżujemy przez odmienne krainy, wielomilionowe miasta z ilością mieszkańców odpowiadających niektórym europejskim państwom czy przez pustynię swoim obszarem obejmującą powierzchnię wielkości naszego kraju. Magiczny Taj Mahal, pełne tajemnic i najwyższe góry świata Himalaje, święty Ganges, miliony Bóstw, zaklinacze węży, słonie, slumsy Bombaju czy Kalkuty to jedynie niewielki fragment różnorodności Indii. Przeżyjesz kulturowy szok, upał, intensywne zapachy, tłok, gwar, dźwięki ulicy, żebracy, feria barw i smaków przyprawi Cię o zawrót głowy. Nawet jadąc tam po raz 10 czy 11 zawsze przygotowuję się na coś nowego, nie mogę powiedzieć, że znam Hindusów, ich życie, zwyczaje czy religię. Bo co możesz powiedzieć o kraju z ponad miliardową populacją, gdzie wielbi się 33 miliony bóstw i półbogów, gdzie mieszkańcy władają ponad 400 językami, a najstarsze ślady zaawansowanych osiągnięć cywilizacyjnych datowane są na tysiące lat przed naszą erą? Magia, magia i jeszcze raz magia.

Pokażemy Ci Indie te z okładek magazynów podróżniczych i te z za szyb klimatyzowanych autokarów, odwiedzimy Agrę, Jaipur, Delhi ale zapuścimy się również w regiony mało dostępne lokalnymi środkami transportu, miejsca nie odwiedzane przez białych turystów, . Poznasz indyjską wieś, prześpisz się w chacie, bez elektryczności z dala od cywilizacji, spędzisz godziny na medytacji w aśramie, zakosztujesz specjałów lokalnej kuchni, przywieziesz niezapomniane wrażenia, mnóstwo zdjęć i przepiękne pamiątki rękodzieła lokalnych rzemieślników.
Naszą wyprawę planujemy na przełomie lutego i marca 2016 roku.
Jeśli chcesz przeżyć przygodę swojego życia pod okiem doświadczonego podróżnika, odkryć obszary dotąd niedostępne dla Ciebie i może zmienić swoje życie na zawsze, zapraszamy dołącz do naszej grupy.

Termin wyjazdu: 1 lutego, powrót 1 marca 2016 roku*
Przelot na trasie: Warszawa Delhi, Delhi Warszawa
Trasa wyprawy: wybrane większe miasta Delhi, Agra, Vrindavan, Udaipur, Jaipur, Delhi.
Koszt: bilet lotniczy 2500 pln*,
wiza do Indii – 235 pln
hotele, przejazdy, wyżywienie 2000 pln
Grupa: 8-10 osobowa

*Termin i koszty mogą ulec zmianie w zależności od wybranych linii lotniczych i dostępności biletów.

Kontakt: Wojciech Koć 606 65 85 90 mail: kliknij tu